Aktualności

Tradiclaromontana2018

W dniach 16-17 listopada odbędzie się XIII Ogólnopolska Pielgrzymka Wiernych Tradycji Łacińskiej na Jasną Górę – Tradiclaromontana2018.

W programie pielgrzymki m.in. Msze Święte w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego w kaplicy Cudownego Obrazu oraz w Bazylice Jasnogórskiej, tradycyjne nabożeństwa, konferencje duchowe, spotkanie formacyjne oraz Akt Zawierzenia Tradycji Łacińskiej.

Organizator pielgrzymki zapewnia wszystkim pielgrzymom w grupach zorganizowanych: przejazd autokarowy, ubezpieczenie oraz nocleg w domu pielgrzyma znajdującym się w bezpośredniej bliskości Jasnej Góry.

Przewidywany łączny koszt pielgrzymki dla wiernych z naszego miasta (transport + nocleg i ubezpieczenie + koszty organizacyjne) wynosi 160 zł.

Zapisy do grup zorganizowanych prowadzone są do 5 listopada, a po tym terminie tylko w przypadku wolnych miejsc w autokarach.

W pielgrzymce można wziąć również udział indywidualnie lub duchowo.

Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są za pośrednictwem formularza na stronie internetowej pielgrzymki. Osoby mające trudności z korzystaniem z internetu mogą zapisać się telefonicznie.

Wszelkie szczegółowe informacje o pielgrzymce podano na stronie internetowej pielgrzymki – www.tradiclaromontana.pl
Tel. (34) 341-00-21